برای بررسی صحت، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

پرسش های متداول در مورد نماد اعتماد الکترونیک.

نشانه ‌اي است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازيِ مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد، اين نماد پس از بررسي وب‌سایت و احراز هويت و صلاحيت مالک آن براي مدت يک سال صادر مي ‌شود.

نماد اعتماد با یک ستاره نشان دهنده آن است که وب سایت در سامانه نماد اعتماد الکترونیک کاملاً ثبت نام کرده و احراز هویت مالک تأیید شده است.

ستاره دوم برای نماد اعتماد الکترونیک نشان دهنده آن است که سایت از پروتکل امن (SSL) استفاده می کند، به این معنا که اطلاعات کابران از دستبرد هکر ها در امان می ماند.

ستاره های بعدی برای نماد هنگامی به وب سایتی اعطاء می شود که مالک سایت در پاسخگویی به شکایات مطرح شده در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی، عملکرد مناسبی داشته باشد. 

با مراجعه به وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی می توانید فرآیند ثبت نام را طی کنید.

به موجب مصوبه شماره 288 مورخ 1397/12/05 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، باید برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی هزینه 175 هزار تومان پرداخت کرد.

با مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و صفحه ثبت شکایات  و ایجاد حساب کاربری، می توانید شکایت خود را از یک کسب و کار اینترنتی و مجازی اعلام کنید، تا پیگیری شود.

جواهر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.